Про нас

Хоча б над тобою було сто вчителів – вони будуть безсилі, якщо ти не зможеш сам змусити себе до праці і сам вимагати її від себе.                                                                                                                                                   В. Сухомлинський

Ласкаво просимо на сайт сприяння працевлаштуванню та практичної підготовки студентів і випускників технікуму!

up3Наш сайт є інформаційно-довідковим і призначений для ознайомлення всіх зацікавлених осіб, в першу чергу випускників і студентів нашого навчального закладу, з відомостями про наявність вакансій на підприємствах Чернігівської області та інших регіонів України з метою подальшого вибору першого робочого місця за отриманим напрямом підготовки.
Відділ сприяння працевлаштуванню студентів і випускників технікуму був створений у  2011 році з числа працівників навчального закладу. У своїй роботі відділ керується чинним законодавством України, відповідно до своєї специфіки діяльності, Статутом технікуму, рішеннями Педагогічної ради, нормативними актами, наказами та розпорядженнями керівництва технікуму.
Основною метою діяльності відділу є створення сприятливих умов для подальшого розвитку взаємного співробітництва між навчальним закладом, випускниками та студентами, вирішення проблем працевлаштування випускників та студентів, проходження виробничої, навчальної практики.
Працівники відділу налагоджують, встановлюють та підтримують контакти з потенційними роботодавцями з метою подальшого працевлаштування студентів і випускників технікуму.
Відділ покликаний дати відповідь на існуючу проблему працевлаштування випускників технікуму, молодих кваліфікованих фахівців, здатних плідно працювати в сучасних умовах, задовольняти потреби новостворених структур у державному, громадському та приватному секторі.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: